آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 340694
  • تعداد بازدید از این صفحه: 779959
  • تعداد بازدید امروز: 62
  • تعداد کاربر آنلاین: 3

 

اخبار ویژه

در سفر یکروزه رئیس سازمان زندانها به استان البرز ،

با حضور رئيس سازمان زندانها ساختمان جديد اداره زندانهای استان البرز به بهره برداري رسيد

 

در سفر یکروزه رئیس سازمان زندانها به استان البرز ، غلامحسین اسماعیلی رئیس سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ظهر دیروز با هیئت عالی رتبه ستاد سازمان از ساختمان جدید اداره کل زندانهای استان البرز بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان البرز : درجریان این بازدید از ادارات ستادی و بخشهای حمایتی همچون ستاد دیه و مرکزمراقبت اداره کل که در ساختمان جدید در 36 واحد اداری جا گرفته اند بازدید و کارکنان نماز ظهر را با رئیس سازمان زندانها اقامه نمودند .

در حاشیه این مراسم رئیس سازمان زندانها درگفتگو با خبرنگار حمایت گفت : ادارات کل زندانهای سراسر کشور که در مراکز استانها تشکیل شده اند نظارت ومدیریت اقدامات تأمینی و تربیتی را به عهده دارند انسجام بین واحدهای ستادی وصفی باعث ارتقای فعالیت و اعتلای فعالیتها می گردد .

وی استقرار امنیت پایدار و توجه به فعالیتهای فرهنگی و قرآنی در اولویت اصلی اقدامات سازمان زندانها دانسته و افزود : اقدامات تأمینی در صورتی می تواند به حد اعلای خود برسد که ضمن اجرای کامل آئین نامه سازمان زندانها در سطح مرکز تأمینی و تربیتی با بازدید و سرکشی های مستمر توسط واحدها و بخشهای ستادی نسبت به تسریع در امر تلاش گردد .

گفتنی است : در این بازدید پورنبی مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی ، افضلی مدیر کل امور کارکنان ،  حجتی   ژور مدیر کل حفاظت و سید ابوالقاسم علوی مدیر کل زندانهای استان البرز وی را همراهی نمودند .

 

دانلود فایل

 
 
 
 گروه: اخبار ویژه   منبع خبر: روابط عمومی اداره کل زندانهای استا ن البرز   تعداد بازدید: 653   تاریخ خبر: 15:10:29 1390/11/19   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام